Michaela Myšáková

Majitelka kanceláře|CRM ISO

„O každém z nás je snadné dohledat profesní informace. Vzdělání, praxe, kariéra, diplomy, kurzy, certifikáty. Ale já nejsem jen makléř. Nejsem jen profesionál, který se snaží co nejlépe odvést svou práci. Jsem i člověk, kterému dáváte svou důvěru, kterého pouštíte do svého soukromí a svěřujete mu své osobní starosti. Vždy se snaží vcítit se, pochopit a porozumět vaší situaci, abych vám pomohla ji co nejlépe vyřešit.  Věřím, že vám budu svými schopnostmi a znalostmi tou nejlepší oporou a pomocí.“

Můj příběh si můžete přečíst tady.

www.mysakova.cz

 
Michaela Myšáková
+420 733 626 317
m.mysakova@re-max.cz
RE/MAX - Michaela Myšáková

Sylva Hejníková

Asistentka kanceláře

Certifikovaný makléř
Sylva Hejníková

V realitní profesi jsem nováčkem. V RE/MAX Komfort pracuji jako asistentka od srpna 2019.
Moje vize v realitách do budoucna je stát se realitním makléřem. Makléřem, který bude pracovat pro klienty a pomáhat jim.
A co mě v mé realitní profesi asistentky zatím naučili? Nenabíráme pouze nemovitosti, ale pěstujeme mezilidské vztahy.
Tak mi držte palce, nejlépe oba.
Co se týká mého osobního života, mým největším koníčkem je cestování. Baví mě poznávat nové lidi s odlišnou kulturou, zájmy, názory. Pokud se mi v téhle uspěchané době daří prožívat přítomný okamžik, tak je to právě při cestování.
Moc bych přála sobě a své rodině, abychom podnikli cestu kolem světa.

 
Sylva Hejníková
+420 739 059 807
sylva.hejnikova@re-max.cz
RE/MAX - Sylva Hejníková

Karel Matěj

Realitní makléř

Certifikovaný makléř

Většinu svého profesního života se pohybuji v oblasti staveb a bydlení.
Od řemeslníka, přes stavbyvedoucího až k majiteli stavební firmy. Odtud to byl krůček k bytovému designu a provozovateli koupelnových studií.
Tato rozmanitá praxe a zkušenosti v těchto oborech mě přivedly k realitám. Věřím, že v práci realitního makléře mohu všechny tyto zkušenosti zužitkovat.
K mým další zájmům patří architektura, design a cestování. Jsem milovník dobré kávy a fanda do moto a auto veteránů.

 
Karel Matěj
+420 775 970 220
karel.matej@re-max.cz
RE/MAX - Karel Matěj

Ing. Adéla Vaňková

Realitní makléř

Certifikovaný makléř

Žiji v Mohelnici se třemi dětmi, jedním mužem, psem a želvou.
V této sestavě (bez želvy) vyrážíme rádi do hor na „dětskou turistiku“. Tzn. že vybíráme přijatelnou dávku km, aby děti a pes ušli co největší kus trasy sami. Cílem je: unavit děti a psa, ne sebe.
A jako většina žen, ráda vařím a přemisťuji nábytek. Mám ale i mužskou stránku, kterou jsem objevila při řezání (keřů, ne dětí). Práce na zahradě je moje meditace, a když se potřebuji dostat do rovnováhy, vyberu nejslabší keř a pošlu ho k zemi. Ale to až ve chvíli, kdy mám rozhodnuto, čím ho nahradím. Baví mě vizualizovat, následně tvořit a porovnávat výsledek se snem.
Stejně přistupuji i k bydlení. Lidský příbytek či samotné místo k životu je souhra logických úvah, ale i emocí. S bydlením jsme většinou spjati po několik let a kus života na daném místě zůstane, když ho opouštíme.
Anebo na druhé straně hledáme. Kvalitní bydlení je pojem a pro každého z nás je v tom obsaženo trochu něco jiného. Baví mě tvořit mozaiku kvalitního bydlení vhodného právě pro Vás a být Vaší podporou na těchto životních křižovatkách.

 
Adéla Vaňková
+420 731 305 955
adela.vankova@re-max.cz
RE/MAX - Adéla Vaňková

Vojtěch Fryč

Realitní makléř

Certifikovaný makléř

Kdo jsem?
Jsem obyčejný kluk se psem.
Mým velkým koníčkem jsou sporty, a to hlavně ty, které můžeme dělat společně s mým čtyřnohým parťákem.
Je nádherný pocit cítit tu souhru při závodě a spolupracovat jako jeden celek, který si rozumí a snaží se dosáhnout co nejlepších výsledků.
Už od mala jsem miloval zvířata a díval se na dokumenty o nich, což mě dovedlo na střední odbornou školu veterinární, kterou jsem úspěšně dokončil. Již na střední jsem začal doma rozšiřovat svou zvířecí rodinu o exotická zvířata a drží mě to dosud.
Moc se mi líbí, když tvořím zvířatům nové příbytky a terária přesně na míru tak, aby jim byla nádherným domovem. A to samé pro mě platí i v realitách.
Najít přesně ten domov, ve kterém se budete cítit opravdu "doma".

 
Vojtěch Fryč
+420 731 214 545
vojtech.fryc@re-max.cz
RE/MAX - Vojtěch Fryč

Denisa Bonaventurová

Realitní makléř

Certifikovaný makléř

Náš vnitřní svět je tím nejdůležitějším, co v životě máme. Je úplně jedno, co říkáte, jaká slova používáte v komunikaci s druhými. Na čem ale opravdu záleží, je energie, která z vás vyzařuje. Tou nikoho neoklamete, ať už mu říkáte slovy cokoli.

Mám napsat něco o sobě a vůbec nevím, jak začít 🙂
Narodila jsem se v Hradci Králové, vystudovala Aranžérskou školu v Praze a Střední Ekonomickou školu v Hradci Králové.
Osud mě zavál na Moravu, ale srdcem jsem stále Hradečák.
Žiji v domku kousek za Olomoucí s pejskem Brutuskem, dvěma kočkami a "veverkou" /burunduk páskovaný/. Mám dceru a vnučku, které se věnuji v každé volné chvíli, kdy vymýšlíme různé akce a výlety.
Mám spoustu koníčků a mou velkou vášní je fotografování. Mým velkým koníčkem je sport - cvičím jógu, navštěvuji kruhové tréninky, běhám, účastním se závodu Gladiátor race, Sparťan race a pod..
Dokážu ale i další věci, takže z Gladiátorky nebo Sparťanky se lehce stane domácí hospodyňka 😀 Peču dorty pro své kamarády, ale i ostatní, vařím oblíbená čokopovidla, šiju, pletu.....
Většinou jsem pracovala s lidmi. Vedla jsem hodiny cvičení (dnes už i jógy), pracovala jsem v soláriu Avantgarda a také jako asistentka v jedné z olomouckých realitních kanceláří.
Mým posláním je pomoc lidem, kdy mám velkou radost, když dokážu pomoci nebo potěšit ostatní.

 
Denisa Bonaventurová
+420 604 817 872
denisa.bonaventurova@re-max.cz
RE/MAX - Denisa Bonaventurová