Michaela Myšáková

Majitelka kanceláře|CRM ISO

„O každém z nás je snadné dohledat profesní informace. Vzdělání, praxe, kariéra, diplomy, kurzy, certifikáty. Ale já nejsem jen makléř. Nejsem jen profesionál, který se snaží co nejlépe odvést svou práci. Jsem i člověk, kterému dáváte svou důvěru, kterého pouštíte do svého soukromí a svěřujete mu své osobní starosti. Vždy se snaží vcítit se, pochopit a porozumět vaší situaci, abych vám pomohla ji co nejlépe vyřešit.  Věřím, že vám budu svými schopnostmi a znalostmi tou nejlepší oporou a pomocí.“

Můj příběh si můžete přečíst tady.

www.mysakova.cz

 
Michaela Myšáková
+420 733 626 317
m.mysakova@re-max.cz
RE/MAX - Michaela Myšáková

Sylva Hejníková

Realitní makléř

Sylva Hejníková

V RE/MAX Komfort jsem začala pracovat jako asistentka od srpna 2019 a  od července 2020 jsem makléřkou.

A co mě v mé realitní profesi zatím naučili? Nenabíráme pouze nemovitosti, ale pěstujeme mezilidské vztahy.
Tak mi držte palce, nejlépe oba.
Co se týká mého osobního života, mým největším koníčkem je cestování. Baví mě poznávat nové lidi s odlišnou kulturou, zájmy, názory. Pokud se mi v téhle uspěchané době daří prožívat přítomný okamžik, tak je to právě při cestování.
Moc bych přála sobě a své rodině, abychom podnikli cestu kolem světa.

 
Sylva Hejníková
+420 739 059 807
sylva.hejnikova@re-max.cz
RE/MAX - Sylva Hejníková

Denisa Bonaventurová

Realitní makléř

Denisa Bonaventurová

Náš vnitřní svět je tím nejdůležitějším, co v životě máme. Je úplně jedno, co říkáte, jaká slova používáte v komunikaci s druhými. Na čem ale opravdu záleží, je energie, která z vás vyzařuje. Tou nikoho neoklamete, ať už mu říkáte slovy cokoli.

Mám napsat něco o sobě a vůbec nevím, jak začít 🙂
Narodila jsem se v Hradci Králové, vystudovala Aranžérskou školu v Praze a Střední Ekonomickou školu v Hradci Králové.
Osud mě zavál na Moravu, ale srdcem jsem stále Hradečák.
Žiji v domku kousek za Olomoucí s pejskem Brutuskem, dvěma kočkami a "veverkou" /burunduk páskovaný/. Mám dceru a vnučku, které se věnuji v každé volné chvíli, kdy vymýšlíme různé akce a výlety.
Mám spoustu koníčků a mou velkou vášní je fotografování. Mým velkým koníčkem je sport - cvičím jógu, navštěvuji kruhové tréninky, běhám, účastním se závodu Gladiátor race, Sparťan race a pod..
Dokážu ale i další věci, takže z Gladiátorky nebo Sparťanky se lehce stane domácí hospodyňka 😀 Peču dorty pro své kamarády, ale i ostatní, vařím oblíbená čokopovidla, šiju, pletu.....
Většinou jsem pracovala s lidmi. Vedla jsem hodiny cvičení (dnes už i jógy), pracovala jsem v soláriu Avantgarda a také jako asistentka v jedné z olomouckých realitních kanceláří.
Mým posláním je pomoc lidem, kdy mám velkou radost, když dokážu pomoci nebo potěšit ostatní.

 
Denisa Bonaventurová
+420 604 817 872
denisa.bonaventurova@re-max.cz
RE/MAX - Denisa Bonaventurová

Kateřina Němcová

Realitní makléř

Kdo jsem já?

Přemýšlela jsem, co bude mou novou cestou, co bych dělala ráda a kde budu užitečná. Odpověď se dostavila takřka okamžitě...

14 let jsem pracovala pro reklamní agentury jako hosteska/promotérka.

Od roku 2010 jsem nastoupila do role hrdé maminky. Prvorozená holčička, na kterou jsme se strašně moc těšili, se narodila s těžce poškozeným mozkem. Byl to těžký boj, který jsme zvládali jako rodina společně. Sofinka ve 4 letech svůj těžký boj prohrála a stala andílkem na nebesích. Naučila mě trpělivosti, naslouchání, bojovnosti a pokoře. V roce 2013 přišla na svět druhá holčička Anička. Pomáhala nám v boji s osudem. O 2 roky později přišla neplánovaně 3. dcerka Valerie. Chtěla jsem se plně věnovat rodině a nástupu do práce. Zhatila nám to poslední holčička Jituška. Téměř 4 měsíce před svatbou. Vše se zrušilo a naše Jituška se na svět podívala předčasně. Další zkouška života.

Při dětech je každá koruna dobrá, proto jsem doma šila wrap náramky, pracovala jako poradkyně pro drogistické výrobky, merchendaising pro telefonickou společnost a péče o jednu nemohoucí dámu. Tyto práce mě naplňují a baví, ale cítím, že je čas jít dál.

Přemýšlela jsem, co bude mou novou cestou, co bych dělala ráda a kde budu užitečná. Odpověď se dostavila takřka okamžitě...

Dostala jsem tip od kamaráda na pozici realitní makléřky pro společnost RE/MAX. Práce mě zaujala a já se hrdě chopila této šance. Věřím, že je to správná volba, protože nemovitosti mě opravdu baví. Budu se srdečně snažit odvést tu nejlepší práci pro Vás, své klienty, abyste byly hrdí a těšili se na naše shledání, nabídnu vám loajalitu, ochotu, úsměv a lidský přístup, to vše mě naučil život a já rozdávám tu energii plnými doušky dále.

Cílem je přece spokojenost všech na konci úspěšného prodeje či pronájmu.

Sama o sobě bych neřekla nikdy že jsem nejlepší. Vždycky je co zlepšovat a také vždy může být někdo, kdo je pro majitele dané nemovitosti v něčem lepší. Ale napadá mě jedno důležité kritérium, které by snad mohlo dělat někoho nejlepším. A to je umění naslouchat svému klientovi, poznat jeho potřeby a přání a dokázat mu nabídnout to nejlepší pro jeho situaci.

Ráda bych viděla v očích svého klienta radost a štěstí.

To jsem prostě já, máma 4 děvčátek a energetická osoba 🙂

Kateřina Němcová
+420 603 916 888
katerina.nemcova@re-max.cz
RE/MAX - Kateřina Němcová